Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie

Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc. Pierwsze posiedzenia Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie rozpoczną się najwcześniej w okresie 1 - 3 miesięcy. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie sądu Narodowy Sąd Arbitrażowy w Szczecinie

Witamy na stronie informacyjnej

Aktualnie trwa budowa serwisu Narodowego Sądu Arbitrażowego przy Kancelarii „PrawoMocny” w Szczecinie.

Wideo: MEGA HIT ! Koniec systemu. Sąd Arbitrażowy batem na skorumpowanych sędziów, prokuratorów i urzędników

W Szczecinie powstaje Policja Windykacyjna, która będzie służyła do ochrony czynności windykacyjnych prowadzonych przez Windykatora Sądowego.

Ogłoszenie
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Arbitrów, zwanych inaczej sędziami. Kandydaci, zarówno mężczyźni i kobiety - powinni mieszkać w Szczecinie lub okolicach, mieć minimum 35 lat, nieskazitelny charakter, być nie karani za przestępstwa pospolite, mieć doświadczenie etc.

Wszyscy kandydaci na stanowiska Arbitrów - muszą być pokrzywdzeni przez tzw. system, czyli dokładnie przez wszelkiej maści tzw. urzędników, tym przykładowo: sędziów, prokuratorów, komorników, policjantów, lekarzy, urzędników miejskich i wiejskich etc.

Ogłoszenie
Poszukujemy kandydatów na stanowiska Policji Sądowej. Wymagania takie same, jak w 1 ofercie.

Oferty należy kierować do Kancelarii „PrawoMocny” - Sąd Arbitrażowy, tel. +48 793 669 290, w dniach pon.-pt., od godz. 08.00-16.00

Pierwsza i bardzo ważna wiadomość. Przeczytaj i podziel się z innymi:

ABC - Międzynarodowe sądy arbitrażowe, czyli: Kiedy powstały i jak działają ?

 

 

nach oben